Дім сурогатної матері Сурогатне материнство в Казахстані Чи законно сурогатне материнство в Казахстані? Пояснення казахстанського закону про сурогатне материнство

Чи законно сурогатне материнство в Казахстані? Пояснення казахстанського закону про сурогатне материнство

Багато сімей більше стурбовані правовою політикою сурогатного материнства в Казахстані, тому щоЦіни на сурогатне материнство в КазахстаніВідносно сприятливі вКраїни з легальним сурогатним материнством у світіУсередині, це хороший вибір. Ця стаття детально пояснює вам політику, пов'язану з сурогатним материнством в Казахстані.

Хто може бути сурогатною матір'ю в Казахстані?

Особи, які не можуть завагітніти за медичними показаннями в КазахстаніСурогатне материнство доступне для одружених гетеросексуальних парЦе означає, що жодна самотня людина, гей або лесбіянка не може мати сурогатну матір в Казахстані. Це означає, що ні самотні, ні гомосексуальні люди не можуть бути сурогатними матерями в Казахстані.

Сурогатне материнство в Казахстані

Закон про сурогатне материнство в Казахстані

Відповідно до статті 146 Кодексу Республіки Казахстан "Про здоров'я народу і систему охорони здоров'я" від 7 липня 2020 року, додаткові репродуктивні методи і технології (далі - ДРТ) - це методи лікування безпліддя (штучна інсемінація, імплантація ембріона і запліднення).

Закон про сурогатне материнство в Казахстані

Глава 1 Кодексу Республіки Казахстан "Про шлюб (подружжя) та сім'ю" (далі - Кодекс) дає визначення сурогатного материнства, сурогатного материнства та договору сурогатного материнства:

Сурогатна мати - це жінка, яка, відповідно до договору про сурогатне материнство, за допомогою альтернативних репродуктивних методів і технологій, зачинає і народжує дитину (дітей) для клієнта;

Оплачуваний контракт між сурогатною матір'ю та подружньою парою на зачаття та народження дитини (в тому числі у випадку передчасних пологів);

Договір сурогатного материнства - це нотаріально завірена письмова угода між подружжям, яке бажає мати дітей, та жінкою, яка погоджується народити дитину за допомогою допоміжних репродуктивних методів і технологій;

Відповідно до статті 54 Закону про сурогатне материнство, договір про сурогатне материнство укладається у письмовій формі відповідно до вимог цивільного законодавства Республіки Казахстан і підлягає нотаріальному посвідченню. Укладення договору про сурогатне материнство встановлює права та обов'язки батьків дитини, народженої за допомогою ДРТ.

Одночасно з укладенням договору про сурогатне материнство пара (клієнт) підписує договір з агентством сурогатного материнства - медичним закладом, який використовує альтернативні методи і технології репродукції.

Стаття 56 Цивільного кодексу встановлює умови сурогатного материнства, в тому числі:

1. пункт 1 статті 56 передбачає, що мати, яка подає заяву на сурогатне материнство, повинна бути віком від 20 до 35 років, мати гарне фізичне, психічне та репродуктивне здоров'я і вже мати здорову дитину, що підтверджено медичною установою.

2. частина 1 статті 56 передбачає, що якщо сурогатна мати перебуває у шлюбі, письмова згода чоловіка або дружини повинна бути нотаріально завірена і пред'явлена під час підписання договору про сурогатне материнство.

3. частина 1 статті 56 передбачає, що медичні заклади, які застосовують методи і технології допоміжних репродуктивних технологій, зобов'язані засвідчити, що використаний генетичний матеріал походить з генофонду подружжя, яке бажає мати дитину, або донора.

До договору суброгації додається копія правового документа, завірена нотаріально і зберігається в Казахстані.

Стаття 57 Закону про сурогатне материнство визначає права та обов'язки сторін договору про сурогатне материнство:

Потенційні батьки на момент укладення договору про сурогатне материнство:

Відповідає за витрати на матеріали, пов'язані з медичним обстеженням сурогатної матері;

Відповідає за вартість матеріалів, пов'язаних із застосуванням допоміжних репродуктивних технологій та методик;

Надання медичних висновків про стан здоров'я та психічного здоров'я, а також результатів медико-генетичних досліджень із застосуванням методів і методик допоміжних репродуктивних технологій до конкретних установ медичного закладу;

Сурогатна мати зобов'язана протягом 70 днів оплатити медичні витрати під час вагітності, пологів і протягом п'ятдесяти шести днів після пологів, а також витрати на будь-які ускладнення, пов'язані з вагітністю та пологами. Ці гроші, звичайно, сплачують майбутні батьки.

Сурогатна мати, підписавши договір про сурогатне материнство, як того вимагає стаття 56:

Надавати клієнтам медичні висновки щодо фізичного, психічного та репродуктивного здоров'я;

Перебувати під наглядом лікаря і суворо дотримуватися його рекомендацій та призначеного лікування;

Своєчасно інформувати потенційних батьків, які підписали договір про сурогатне материнство, про перебіг вагітності у спосіб, визначений у договорі про сурогатне материнство;

Зобов'язання передати отриману дитину батькам, з якими було укладено договір про сурогатне материнство;

Сурогатна мати не має права віддати дитину іншій особі.

Якщо сурогатна мати має постійне місце роботи, питання продовження трудової діяльності вирішується за взаємною згодою між сторонами договору про сурогатне материнство. Сурогатна мати несе відповідальність за настання вагітності, передбаченої договором про сурогатне материнство, після застосування репродуктивних методів і методик. Випадок багатоплідної вагітності вирішується за взаємною згодою сторін договору про сурогатне материнство.

На чиє ім'я буде зареєстрована дитина після народження?

У процесі сурогатного материнства в Казахстані не потрібно отримувати судову ліцензію, тільки нотаріально завірені юридичні документи. Дитина буде записана безпосередньо на ім'я батька, в той час як майбутня мати повинна усиновити дитину в країні походження батьків.

Сурогатне материнство в Казахстані

Часті запитання про сурогатне материнство в Казахстані

Скільки коштує сурогатне материнство в Казахстані?

Вартість сурогатного материнства в Казахстані зазвичай варіюється від людини до людини, при цьому загальна вартість сурогатного материнства зазвичай коливається в межах 480 000-700 000 юанів. Це пов'язано з тим, що процедура сурогатного материнства може бути складною і варіюватися в залежності від конкретних потреб людини, включаючи тип сурогатного материнства, що використовується, і медичні можливості.

Витрати на сурогатне материнство включають, наприклад, плату за ЕКЗ, медичні процедури, юридичні послуги, компенсацію донорам яйцеклітин і сурогатним матерям, пренатальний і післяпологовий догляд, адміністративні витрати, а також можуть бути додаткові витрати на проїзд, проживання або будь-які приховані витрати на управління процесом сурогатного материнства.

Чи можуть одностатеві пари мати сурогатне материнство в Казахстані?

Ні, сурогатне материнство в Казахстані дозволено тільки для гетеросексуальних подружніх пар, і немає прямого дозволу на сурогатне материнство для одностатевих пар в Казахстані. Однак одностатеві пари, які не можуть обрати сурогатне материнство в Казахстані, мають можливість сурогатного материнства в Сполучених Штатах і Джорджії, де законодавство добре розвинене.

Чи існують якісь вимоги або післяпологові процедури для майбутніх батьків?

Потенційним батькам може знадобитися виконати низку формальностей, таких як встановлення батьківських прав та отримання свідоцтва про народження, паспортів, проїзних документів, а також формальностей щодо в'їзду та виїзду (якщо майбутні батьки є громадянами іншої країни), що є необхідними для забезпечення юридичного визнання дитини.

Які переваги сурогатного материнства в Казахстані?

Низька вартість сурогатного материнства в Казахстані є найбільшою перевагою. По-друге, сурогатне материнство в Казахстані має сприятливе правове і культурне середовище, а також доступ до сучасних і добре обладнаних медичних установ і клінік з лікування безпліддя. Чітке законодавство країни забезпечує міцну правову основу для сурогатного материнства, гарантуючи права всіх залучених сторін, а навколишнє середовище і погода в Казахстані сприятливі як для сурогатних матерів, так і для немовлят.

Як встановлюються батьківські права в сурогатному материнстві?

Для того, щоб передати батьківські права від сурогатної матері біологічним батькам, може знадобитися певна документація, що підтверджує цю процедуру. Тим не менш, законодавство Казахстану надає батьківські права потенційним батькам з моменту зачаття, а сурогатна мати і її сім'я не мають жодних батьківських відносин з дитиною.

Яка юридична процедура сурогатного материнства в Казахстані?

Складання договорів про сурогатне материнство, отримання дозволу суду, отримання свідоцтв про народження та паспортів, проходження виїзних та імміграційних процедур, а також забезпечення дотримання законодавства всіма сторонами - все це є частиною юридичного процесу.

Ця стаття підготовлена і опублікована Сурогатним Домом, фотографії взяті з інтернету, якщо є якісь порушення, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб видалити! Передрук з дозволу автора.https://www.surrogacyjourneys.com/ukrainian/193.html
Дім сурогатної матері

作者: Дім сурогатної матері

Маючи 10-річний досвід сурогатного материнства, я маю певні знання про іноземні закони про сурогатне материнство, процес та вибір агентства сурогатного материнства, і я сподіваюся поділитися корисними знаннями про сурогатне материнство з сім'ями, які цього потребують, через цей блог. Безкоштовний сервіс для користувачів мережі, якщо у вас є якісь непорозуміння щодо сурогатного материнства або ви бажаєте отримати будь-яку пораду щодо сурогатного материнства, ласкаво просимо до WeChat!

microsoft WhatsApp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами

Онлайн-запит. QQ чат

WeChat: daiyun699
Слідкуйте за WeChat
Слідкуйте за нами в WeChat

Слідкуйте за нами в WeChat

Слідкуйте за мікроблогом
Повернутися до початку
рис. початок
Вільний доступ до програм
Пошук