Процес сурогатного материнства в Україні охоплює все - від підготовки початкової документації до юридичних формальностей після народження дитини, і кожен крок повинен бути ретельно спланований і виконаний. Нижче наведено детальний опис всього процесу сурогатного материнства в Україні, складений "Домом сурогатного материнства", щоб допомогти майбутнім батькам отримати більш чітке уявлення про вимоги та процеси, пов'язані з кожним кроком.

1. підготовка документів, пов'язаних із сурогатним материнством
Першим кроком у процесі сурогатного материнства є підготовка необхідних документів. Ці документи забезпечують законність процедури сурогатного материнства та відповідність вимогам законодавства України. Майбутнім батькам необхідно підготувати наступні три ключові документи:
01. Паспорт:Це важливий документ, який підтверджує особу і використовується для різних юридичних та адміністративних формальностей протягом усього процесу сурогатного материнства.
02. Свідоцтво про шлюб з апостилем:Апостиль - це міжнародно визнаний сертифікат, який гарантує, що ваш сімейний статус визнається українським законодавством, що є необхідною умовою для участі майбутніх батьків у програмі сурогатного материнства.
03. Медичні довідки:Цей документ видається лікарем і детально описує обставини, за яких з медичних причин майбутня мати не може завагітніти природним шляхом. Згідно з українським законодавством, у програмі сурогатного материнства може брати участь жінка, яка відповідає одній з наступних умов:
- Відсутність матки або наявність важких деформацій матки чи шийки матки, які перешкоджають зачаттю плоду.
- Невиліковна зміна слизової оболонки матки, яка не сприяє імплантації ембріона.
- Наявність серйозного захворювання, вагітність при якому може загрожувати життю майбутньої матері, і яке не передається плоду.
- Невдала вагітність після чотирьох або більше спроб екстракорпорального запліднення (ЕКЗ), незважаючи на хорошу якість ембріонів.
Ці супровідні документи зазвичай видаються гінекологами, кардіологами, терапевтами або іншими відповідними спеціалістами для забезпечення дотримання українського законодавства про сурогатне материнство.
2. вибір послуг сурогатного материнства
Залежно від стану здоров'я та фертильності майбутніх батьків, вони можуть обрати один з двох видів сурогатного материнства:
01. сурогатне материнство з використанням власних яйцеклітин:Цей метод є кращим, якщо майбутня мати має достатню кількість і якість яйцеклітин, а майбутній батько має нормальну якість сперми. Ця програма підходить для пар, які хочуть, щоб їхня дитина мала повністю біологічне генетичне походження.

02. сурогатне материнство з використанням донорських яйцеклітин:Цей метод є оптимальним, якщо у майбутньої матері немає вільних яйцеклітин (наприклад, вона народилася ановуляторно або втратила функцію яєчників через менопаузу) або є ризик генетичних захворювань. Він також показаний у тих випадках, коли кілька спроб ЕКЗ були невдалими, а яєчники погано реагують на стимуляцію.
3 Початкові процеси в Україні
Потенційні батьки перебувають в Україні протягом 3 днів, протягом яких проводиться ряд необхідних обстежень і юридичних формальностей для початку процесу сурогатного материнства. Нижче наведені детальні кроки:
01. Прибуття в Україну
Після прибуття в аеропорт Києва майбутніх батьків зустрічає і організовує команда персональних координаторів, перекладачів і водіїв.
02. Проконсультуйтеся з лікарем і пройдіть тестування
Парам буде запропоновано здати зразок крові для проведення низки аналізів, включаючи скринінг на інфекційні захворювання, такі як ВІЛ, сифіліс, гепатит В і гепатит С. Також буде визначено групу крові, резус-фактор та каріотип. Жінкам також потрібно буде здати аналізи на рівень гормонів, щоб оцінити функцію яєчників.
03. донорство сперми
Потенційний батько здає сперму. Якщо сперма високої якості, лікар заморозить і збереже її для подальшого використання; якщо вона низької якості, лікар порекомендує відповідне лікування або запропонує використовувати свіжу сперму для наступного етапу.
04. Програма стимуляції яєчників
Якщо використовуються яйцеклітини майбутньої матері, лікар розробить для неї програму стимуляції яєчників. Зазвичай вона починається на 23-й день менструального циклу і триває від 10 до 14 днів. Протягом цього часу жінці потрібно буде приймати гормональні препарати під наглядом лікаря, тому їй доведеться знову приїхати в Україну на лікування.
05. зустріч із сурогатними матерями
За бажанням майбутніх батьків можлива зустріч з сурогатною матір'ю за допомогою відеозв'язку, наприклад, Skype, щоб отримати первинне уявлення про сурогатну матір і її спосіб життя.

06. візит до нотаріуса та підписання договору
У присутності нотаріуса обидві сторони підписують юридичний договір, в якому визначаються їхні права та обов'язки. Агентство сурогатного материнства VittoriaVita відповідає за організацію та координацію всього процесу сурогатного материнства, включаючи всі необхідні медичні процедури (наприклад, екстракорпоральне запліднення, перенесення ембріонів, ведення вагітності, пологи і тестування ДНК), проживання та харчування майбутніх батьків, а також юридичну підтримку (наприклад, допомога в отриманні свідоцтва про народження дитини і супровід до посольства) і переклад. Послуги.
07. виїзд з України
Після завершення початкового процесу майбутні батьки можуть повернутися в свою країну і чекати наступного етапу лікування або, можливо, пологів. Наступна поїздка в Україну може відбутися після забору яйцеклітин (якщо використовуються власні яйцеклітини) або під час ультразвукового дослідження під час вагітності сурогатної матері.
4. створення та перенесення ембріонів
Після отримання яйцеклітин і сперматозоїдів починається процес створення і перенесення ембріонів:
01. Культура ембріонів
Ембріологи використовують технологію ICSI для запліднення яйцеклітин in vitro і вирощування запліднених яйцеклітин до стадії бластоцисти (що зазвичай займає 56 днів). Під час цього процесу ембріони досліджують під мікроскопом і відбирають ембріони найвищої якості для подальших етапів.
02. передімплантаційна генетична діагностика (ПГД) ембріонів
Передімплантаційна генетична діагностика (PGD) проводиться, коли ембріон досяг 56 днів розвитку. PGD здатна виявити, чи має ембріон синдром Дауна, синдром Патау, синдром Едварда або інші хромосомні аномалії з точністю 99,71 TP3T. Цей тест також визначає стать ембріона, і майбутні батьки можуть вибрати, який ембріон перенести.

03. підготовка сурогатних матерів
Протягом 1014 днів до перенесення ембріона сурогатна мати отримує гормональну терапію, щоб забезпечити оптимальний стан слизової оболонки матки для безперешкодного прийняття ембріона. За цей час слизова оболонка матки виростає до потрібної товщини і має належну структуру та адгезію, щоб підготувати ембріон до імплантації.
04. Перенесення ембріона
Перенесення ембріонів відбувається під час "імплантаційного вікна" менструального циклу, коли ембріони з найбільшою ймовірністю успішно приживуться. За допомогою тонкої голки лікар імплантує 13 ембріонів в матку сурогатної матері. Процедура зазвичай безболісна і не вимагає анестезії, тому майбутнім батькам не потрібно брати в ній участь.
Якщо ембріон не імплантується успішно, сурогатна мати буде повторно підготовлена і процедура буде повторена з етапу "Підготовка сурогатної матері" (для програми "Гарантія").
05. Аналіз на ХГЛ
На 10-й день після перенесення ембріона сурогатна мати здає аналіз на ХГЛ - гормон, який виділяється тканинами ембріона після успішної імплантації в стінку матки. Якщо рівень ХГЛ підвищений, це означає, що сурогатна мати вагітна. Якщо вагітність не настала, вся процедура перенесення ембріонів починається заново.

5. моніторинг вагітності
Під час вагітності сурогатна мати буде перебувати під ретельним наглядом, щоб забезпечити здоровий розвиток плоду. Заходи моніторингу включають в себе:
ехографія: Для моніторингу росту та розвитку плоду проводиться щонайменше 10 ультразвукових обстежень.
Скринінг та аналізи кровіЩонайменше два комплексних обстеження і кілька аналізів крові для виявлення стану здоров'я сурогатної матері і розвитку плоду.
Моніторинг способу життяСурогатні матері зобов'язані дотримуватися суворого здорового способу життя, в тому числі утримуватися від куріння і алкоголю, а також регулярно проходити обстеження, щоб переконатися в його дотриманні.
6. передпологові візити
Приблизно за 10-14 днів до очікуваної дати пологів майбутнім батькам необхідно приїхати в Україну, щоб підготуватися до народження дитини:
Умови проживанняМайбутні батьки проживатимуть у затишній квартирі з персональним сервісом, де все необхідне підготовлено до появи малюка.
7. оформлення документів та юридичні формальності
Після народження дитини майбутнім батькам необхідно буде виконати ряд юридичних формальностей для забезпечення правового статусу дитини та процесу повернення на батьківщину:
Підтвердження спорідненості та ДНК-тестуванняУ більшості європейських країн сурогатна мати юридично є матір'ю дитини. Тому сурогатна мати повинна підписати офіційну заяву про відмову від своїх батьківських прав на дитину. Після цього майбутнім батькам необхідно пройти тест ДНК для підтвердження батьківства. Якщо використовуються донорські яйцеклітини, ДНК-тест доведе, що майбутній батько є біологічним батьком дитини, а майбутній матері після повернення необхідно буде пройти процедуру усиновлення.
Отримання свідоцтва про народження та проїзних документівЮрист допоможе майбутнім батькам отримати свідоцтво про народження дитини та оформити відповідні документи. Паспорти батьків, свідоцтва про шлюб, докази спорідненості та інші документи будуть подані в посольство для отримання проїзного документа (паспорта) для дитини.
Цей вичерпний процес не тільки забезпечує законність і медичну безпеку процесу сурогатного материнства, а й надає майбутнім батькам всебічну підтримку, від юридичних консультацій до медичних послуг, щоб забезпечити безперешкодний і безпечний шлях до сурогатного материнства.
Шкода, дівчата в Україні дуже гарні, я сподівався знайти там волонтера.
Розглянемо киргизів, там багато красивих жінок, і вони ближчі до національної крові.