Сурогатна мати для тих, хто не стикався з сурогатним материнством, може бути відносно незнайомим існуванням, сурогатна мати - це весь процес сурогатного материнства, дуже важлива роль, організм сурогатної матері хороший або поганий, безпосередній вплив на майбутніх батьків може мати виношування дитини. Сьогодні веб-майстер дасть вам докладний вступ доЩо таке сурогатна мама?а такожЯк знайти підходящу сурогатну матір.
Що таке сурогатна мати?
Існує два типи сурогатних матерів:
Традиційні сурогатні матері
Це штучне запліднення за допомогою сперми потенційного батька, при цьому сурогатна мати надає яйцеклітини, які потім запліднюються всередині сурогатної матері. Традиційно сурогатна мати є біологічною матір'ю дитини.
Гестаційні сурогатні матері
З розвитком технологій метод екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) дозволяє збирати яйцеклітини у майбутньої матері (або донора яйцеклітин), запліднювати їх спермою майбутнього батька (або донора сперми) і поміщати ембріони в матку сурогатної матері. . Сурогатна мати виношує дитину до її народження, і сурогатна мати не має генетичного зв'язку з дитиною, оскільки використовуються не її яйцеклітини.
для того, щобСурогатне материнство в СШАЯк приклад.Гестаційне сурогатне материнствоЗакони відносно простіші, оскільки обидва потенційні батьки генетично пов'язані з дитиною. Як наслідок, гестаційне сурогатне материнство є більш поширеним і популярним, ніж традиційне сурогатне материнство.
Хто такі люди, яким потрібно знайти сурогатну матір?
Якщо у вашій родині є жінка, ви можете розглянути можливість сурогатного материнства з кількох причин:
- Проблеми зі здоров'ям матки;
- Гістеректомія, видалення матки;
- Фізичні стани, які роблять вагітність неможливою або ризикованою, наприклад, важкі захворювання серця;
- Якщо ви спробували різні допоміжні репродуктивні технології (наприклад, екстракорпоральне запліднення) і не змогли завагітніти, можливо, варто розглянути можливість сурогатного материнства.
- Геї та лесбіянки, які не здатні до самостійної репродукції (гей-пари також повинні обрати донора яйцеклітини, запліднити донорську яйцеклітину, а потім імплантувати ембріон сурогатній матері до моменту народження). .;
- Втрата дітей у похилому віці, без можливості мати дітей.
Кілька способів знайти сурогатну матір
1. агентства сурогатного материнства
Найкращим способом знайти сурогатну матір зазвичай є співпраця з агентством сурогатного материнства, яке перевірить потенційних сурогатних матерів і переконається, що сурогатна мати відповідає вашим індивідуальним потребам, а також переконається, що вона має юридичну кваліфікацію для того, щоб бути сурогатною матір'ю.
Агентства сурогатного материнства завжди мають заздалегідь підготовлені ресурси для сурогатних матерів, і хоча ці послуги можуть коштувати дорожче, ніж якби ви шукали сурогатну матір самостійно, процес підбору відбувається швидше і безпечніше.
2. медичні заклади
У Сполучених Штатах, наприклад, зазвичай такі сторонні репродуктивні агентства також мають певні ресурси для сурогатних матерів, і ви можете попросити їх допомогти надати певну інформацію про сурогатну матір, але не в кожному медичному закладі вона буде, тому здебільшого це вимагає від майбутніх батьків більше турбот, і в порівнянні з агентствами сурогатного материнства, піти цим шляхом може бути складніше, хоча і є невелика перевага в ціні.
3. сурогатні адвокати
За кордоном деякі юристи з сурогатного материнства зберігають інформацію про потенційних сурогатних матерів, щоб майбутні батьки могли звернутися до них за юридичними послугами. Однак юристи, як правило, не мають часу і сил, щоб підбирати потенційних батьків і сурогатних матерів; зрештою, вони просто юристи, і більше зосереджуються на виконанні контракту.
Як вибрати сурогатну маму?
Ще не існує правил щодо того, хто може бути сурогатною матір'ю, але є згода щодо кількох питань про те, як вибирати сурогатну матір.
Ви повинні вибрати агента, який відповідає наступним критеріям:
- 21 рік або старше;
- Матері, які вже народили хоча б одну здорову дитину, краще обізнані про медичні ризики вагітності та пологів, щоб мати значення;
- Для забезпечення безпеки та здоров'я дитини було проведено психологічний скринінг на психічне здоров'я, а також скринінг на фізичні захворювання;
- Погодитися підписати договір про ролі та обов'язки під час вагітності, наприклад, про відмову від опіки над дитиною тощо.